• Ruszyło głosowanie #PHO3NIX!!!

• To właśnie z Waszą pomocą możemy zgarnąć 10.000 zł na sprzęt dla naszej szkoły!

RUSZYŁO GŁOSOWANIE #PHO3NIXACTIVESCHOOL!!!

Mobilizujemy wszystkich: grono pedagogiczne, uczniów i rodziców, a także przyjaciół placówki i mieszkańców naszej gminy do głosowania na przygotowany przez ZSiP w Mokrsku sportowy materiał video w ramach zmagań o tytuł:

NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEJ DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I SPORTU SZKOŁY W POLSCE!

TERMIN GŁOSOWANIA:

Głosujemy od 24 maja do 30 maja, a więc przez cały tydzień staramy się zaangażować możliwie największą grupę znajomych i przyjaciół do jednorazowego oddania swojego głosu na materiał konkursowy szkoły.

LINK DO PLATFORMY, NA KTÓREJ ODBYWA SIĘ GŁOSOWANIE:

POPRAWNIE ODDANY GŁOS:

W chwili głosowania należy podać adres mailowy, a następnie potwierdzić oddany głos w wiadomości mailowej, klikając w link: POTWIERDZAM ODDANIE GŁOSU. Adres mailowy jest wykorzystywany wyłącznie w celu weryfikacji poprawnie oddanego głosu i nie będzie wykorzystywany w przyszłości.

Walczymy o wspaniałe NAGRODY:

1 MIEJSCE – 10 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY

2 MIEJSCE – 7 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY

3 MIEJSCE – 5 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY

100 SPORTOWYCH WARSZTATÓW DLA POZOSTAŁYCH SZKÓŁ, KTÓRE W GŁOSOWANIU UZYSKAJĄ NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ GŁOSÓW!