• Pomoc dla Ignasia

• Drodzy RODZICE i UCZNIOWIE, MIESZKAŃCY GMINY MOKRSKO. Zanim rozpoczęła się pandemia Covid-19 niejednokrotnie jako szkoła angażowaliśmy się w akcje charytatywne próbując pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebowali. Dziś w czasach wyjątkowo dziwnych i ciężkich niesienie tej pomocy jest trochę trudniejsze, ale NIE NIEMOŻLIWE. Takiej pomocy obecnie BARDZO potrzebuje mały Ignaś, synek absolwenta Gimnazjum w Mokrsku MARCINA KOZICY. Ignaś ma 8 lat, a jego życie to nieustanna rehabilitacja, konsultacje medyczne, ćwiczenia. To, co dla innych dzieci jest w zasięgu, dla niego pozostaje odległym marzeniem. Choroba sprawiła, że Ignaś porusza się na wózku inwalidzkim, ale wciąż pragnie stanąć na własnych nogach.

PROSIMY o wsparcie zbiórki zorganizowanej przez Fundację SięPomaga. Za każdą, najmniejszą nawet wpłatę SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Wpłaty dokonujemy poprzez kliknięcie w poniższy link.