• Bieżące informacje

• Zapisy dzieci 3 - 6 letnich do

Publicznego Przedszkola w Mokrsku

na rok szkolny 2024/2025.

Zainteresowani rodzice mogą pobrać wniosek wraz z odpowiednimi oświadczeniami dostępnymi poniżej lub w Przedszkolu

w godz. 700 - 1600

Poniżej pliki do pobrania

oswiadczenia_do_rekrutacji.pdf

Wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola.pdf

================================================================================

Dyrektor Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mokrsku w dniach 01.03.2021 r. do 26.03.2021 r. ogłasza zapisy dzieci 3- 6 letnich do Publicznego Przedszkola w Mokrsku na rok szkolny 2021/2022.

Dla dzieci już uczęszczających do przedszkola należy złożyć deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w dniach 22.02.2021 r. – 26.02.2021 r.

w godz. 7.00 -16.00

deklaracja 2021.pdf

Wniosek o przyjecie do przedszkola.pdf

oswiadczenia do rekrutacji.pdf

Harmonogram rekrutacji dzieci do przedszkola na rok  szkolny 2021/2022.pdf

W tym roku szkolnym trafiło do Naszego Przedszkola 171 książkowych nowości, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Łączna kwota przeznaczona na książki to 3025 złotych, 2500 złotych otrzymaliśmy z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, 625 złotych był to wkład własny placówki(przeznaczony na nagrody książkowe w konkurski czytelniczym oraz recytatorskim). W ramach realizacji programu Nasze Przedszkole będzie realizowało zadania:

-udział Przedszkola w projekcie edukacyjnym "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury"

-we współpracy z rodzicami codzienne wypożyczanie dzieciom książek z "Biblioteki Przedszkola"(nagradzanie dzieci     z najwyższą liczbą wypożyczonych książek)

-codzinne czytanie dzieciom utworów literackich

-zapraszanie do Przedszkola znanych osób w celu czytania dzieciom literatury dziecięcej

-organizowanie z dziećmi przedstawień z okazji różnych uroczystości z wykorzystaniem utwórów lietrackich

-konkurs recytatorski dla dzieci z nagrodami książkowymi

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mokrsku w dniach 01.03.2022r.do 25.03.2022r. ogłasza zapisy dzieci 3-6- letnie do Publicznego Przedszola w Mokrsku na rok szkolny 2022/2023

Dla dzieci już uczęszczajacych do Przedszkola należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do dnia 28.02.2022r.

Zainteresowani rodzice mogą pobrać wniosek wraz z odpowiednimi oświadczeniami znajdującymi się poniżej lub w Przedszkolu (w godzinach 7.00-16.00)

ogloszenie(1).pdf

oswiadczenia-do-rekrutacji-skonwertowany.pdf